Widget Image
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vul esse molestie consequat vel illum veridolore eu fer feugiat eorum claritatem nulla...
Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany +49 30 24041420
support@select-themes.com
Links
Follow Us

Najbliższe terminy warsztatów

Wszystkie warsztaty odbywają się w Sopocie, w mojej Pracowni Opowieści Parafinowych przy ulicy Tadeusza Kościuszki 44/17. Zwykle zaczynają się rano, o 10.00 i trwają kilka dobrych godzin, do 19.00. Jest to czas intensywnej pracy, bo zależy mi na tym, by jak najwięcej nauczyć uczestników, którzy często przyjeżdżają z bardzo daleka. Szczegółowe informacje organizacyjne przesyłam mailowo osobom, które się zapisują (mail: swieceosobiste@swieceosobiste.pl)

Warsztaty ROŚLINY odbywają się w trybie indywidualnym, zatem proszę się umawiać przez mail lub messenger Świec Osobistych. Jeśli w tym miejscu będzie podany konkretny termin, to dla jednej osoby, która do pozostałych (jednej lub dwóch) może dołączyć.

ROŚLINY NOWA EDYCJA (jeden dzień technik uzupełniających dla osób, które już były na warsztatach ROŚLINY) – 14 czerwca 2023 r. (środa). Koszt 1000 zł. Jest miejsce dla jednej-dwóch osób.

Pozostałe warsztaty jeszcze nie mają określonych terminów.