Widget Image
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vul esse molestie consequat vel illum veridolore eu fer feugiat eorum claritatem nulla...
Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany +49 30 24041420
support@select-themes.com
Links
Follow Us

Rośliny

Kompleksowe warsztaty tworzenia lampionów i świec z roślinami, wykonywanych w różnych formach i różnymi technikami. Każdy uczestnik wykona 2 świece, 2 lampiony i witrażyk, poznając kilka technik wtapiania roślin w parafinę oraz konstruowania bezpiecznych świec.
Warsztaty stanowią bazę do pracy z parafiną i roślinami. Kilka sposobów wykorzystywania i konstruowania różnych form do świec pozwoli uczestnikowi wykonywać własne świece z zatopionymi w parafinie elementami, świece o dowolnym kształcie i wielkości. Bazowe informacje o parafinie, knotach, procesie wypalania i suszeniu roślin oraz doświadczenie warsztatowe to solidna podstawa do własnej profesjonalnej twórczości.

WAŻNE! Często pytacie mnie, „jak zrobić Świece Osobiste”? Otóż „Świece Osobiste” to technika zaawansowana oraz mój autorski pomysł. Zatem z dwóch powodów nie uczę robienia „Świec i Lampionów Osobistych”, a ważniejszy dla mnie jest ten związany z moimi prawami autorskimi.
ALE! „Świece Osobiste” to jest podkategoria „świec z kwiatami”. Na całym świecie wykonuje się różne typy „świec z kwiatami”, różnymi technikami świecowymi. Chcę Was nauczyć paru technik pracy z parafiną. Te techniki są uniwersalne, jeśli „zrozumiecie parafinę”, będziecie mogli wykonywać świece, jakie Wam przyjdą do głowy, bo technika rozwija się przez wykorzystanie właściwości materiału.

Zapisy na warsztaty: swieceosobiste@swieceosobiste.pl
Terminy: http://warsztatyswiecowe.pl/terminy/

Tags:

0