Widget Image
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vul esse molestie consequat vel illum veridolore eu fer feugiat eorum claritatem nulla...
Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany +49 30 24041420
support@select-themes.com
Links
Follow Us

Rośliny

Od 2023 roku jest dostępna nowa edycja kompleksowych warsztatów tworzenia lampionów i świec z roślinami, wykonywanych w różnych formach, bez form i różnymi technikami. Warsztaty odbywają się w formule indywidualnej, maksymalnie do 3 uczestników. Trwają 2 dni, mniej więcej 9 godzin każdy. Uczestnicy zostaną wyposażeni w mały zapas parafin i roślin, co pozwoli od razu po powrocie z warsztatów ćwiczyć. W ramach warsztatów jest zagwarantowana bezterminowa opieka online, to znaczy konsultacje w trakcie rozwijania umiejętności i mierzenia się z trudnościami.
Każdy uczestnik wykona 3 świece i 3 lampiony oraz pomniejsze ćwiczenia, poznając kilka technik wtapiania roślin w parafinę oraz konstruowania bezpiecznych świec i stabilnych lampionów.
Warsztaty stanowią bazę do pracy z parafiną i roślinami. Kilka sposobów wykorzystywania i konstruowania różnych form do świec pozwoli uczestnikowi wykonywać własne świece z zatopionymi w parafinie elementami oraz lampiony. Bazowe informacje o parafinie, knotach, procesie wypalania i suszeniu roślin oraz doświadczenie warsztatowe to solidna podstawa do własnej profesjonalnej twórczości. Dodatkowo wykorzystamy wosk sojowy jako alternatywę dla parafiny. Na warsztatach będziemy także ćwiczyć różne rodzaje wykończeń w parafinie, by świece wyglądały elegancko i profesjonalnie.

WAŻNE! Często pytacie mnie, „jak zrobić Świece Osobiste”? Otóż „Świece Osobiste” to technika zaawansowana oraz mój autorski pomysł. Zatem z dwóch powodów nie uczę robienia „Świec i Lampionów Osobistych”, a ważniejszy dla mnie jest ten związany z moimi prawami autorskimi. Zależy mi, by przekazać uczestnikom informacje techniczne, które pozwolą im nie naśladować, ale tworzyć własne projekty, co jest gwarancją satysfakcji.
„Świece Osobiste” to jest podkategoria „świec z kwiatami”. Na całym świecie wykonuje się różne typy „świec z kwiatami”, różnymi technikami świecowymi. Świece z Japonii nie przypominają tych z Polski, a świece z Korei wyraźnie się różnią od japońskich, a wszystkie są „z roślinami”. Chcę Was nauczyć paru technik pracy z parafiną. Te techniki są uniwersalne, jeśli „zrozumiecie parafinę”, będziecie mogły wykonywać świece, jakie Wam przyjdą do głowy, bo technika rozwija się przez wykorzystanie właściwości materiału.
Jako że warsztaty są teraz indywidualne, proszę zgłaszać się poprzez maila poniżej. Termin będzie ustalany indywidualnie. Jeśli będzie podany w zakładce Terminy, to tylko dodatkowo, jako informacja, że jest jeszcze jedno miejsce na dane 2 dni.
Koszt warsztatów to 1800 zł od osoby.

Zapisy na warsztaty: swieceosobiste@swieceosobiste.pl
Terminy: http://warsztatyswiecowe.pl/terminy/

Tags:

0