Widget Image
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vul esse molestie consequat vel illum veridolore eu fer feugiat eorum claritatem nulla...
Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany +49 30 24041420
support@select-themes.com
Links
Follow Us

Marzena Hafiz Amjid – I nagroda w kategorii „Jedno dzieło parafinowe”

Ciekawa jestem, jakie dzieła wyszłyby spod rąk Marzeny, gdyby opieka nad małoletnim potomstwem tak nie utrudniała twórczości 😉 Marzena próbuje różnych technik, zarówno prac z roślinami, jak i millefiori (którego urody nie można tu należycie docenić, bo: jakość zdjęć!) 😉 .

Praca konkursowa, lampion „Gwiaździsta Noc Vincenta van Gogha”, jest wykonana mieszaną techniką z przewagą millefiori. Nie jest to realistyczna kopia, tylko swobodne nawiązanie, zabawa formą. Pracowite ułożenie kolorów nie pędzlem, jak w malarstwie, a metodą mozaikowo-obrazkową, daje pięknie zbilansowane kolory przy podświetleniu lampionu.

Mam nadzieję, że Marzena rozwinie swoją miłość do millefiori i będziemy mogli podziwiać całą kolekcję świec i lampionów.

Lampion „Gwiaździsta Noc Vincenta van Gogha” otrzymuje I nagrodę w kategorii „Jedno dzieło parafinowe”. Mam nadzieję, że autorka będzie zadowolona z nagrody: zestawu barwników, kulistej formy, woreczka parafiny i pisaków parafinowych 🙂