Widget Image
Duis autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vul esse molestie consequat vel illum veridolore eu fer feugiat eorum claritatem nulla...
Hirtenstraße 19, 10178 Berlin, Germany +49 30 24041420
support@select-themes.com
Links
Follow Us

O mnie

Parafinę i jej właściwości poznaję od 2001 roku, kiedy to powstała moja marka, Świece Osobiste. Po kilkunastu latach intensywnej twórczości postanowiłam podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem.

Prowadzę warsztaty tworzenia świec ozdobnych dla hobbystów i osób, które chciałyby spróbować swoich sił w tworzeniu z parafiny. Warsztaty są podzielone na grupy tematyczne, związane albo z technikami (ROŚLINY, KOLOR, FORMOWANE, MILLEFIORI, SGRAFITTO), albo z tematami (SŁODYCZE, MINERAŁY, BOŻONARODZENIOWE). Prowadzę również specjalne warsztaty dla nauczycieli i terapeutów, którzy chcieliby swoim podopiecznym (dzieci, osoby niepełnosprawne lub upośledzone) zaproponować ciekawe i twórcze zajęcia tworzenia świec, bez konieczności wdrażania ich w teorie i szczegóły techniczne.

Nie prowadzę warsztatów tzw. instruktorskich. Nawet gdyby czas trwania warsztatów wydłużyć do kilku dni, mistrzem w tej dziedzinie staje się ten, kto po warsztatach dużo próbuje, mierzy się z błędami, szuka ich przyczyn i rozwiązuje problemy. To przychodzi wraz z doświadczeniem i wymaga czasu, miesięcy i lat.

Na każdych warsztatach uczestnik poznaje inną grupę umiejętności, ale już dowolne pierwsze warsztaty dają możliwość tworzenia bardzo różnych własnych świec. A co konkretnie robimy na warsztatach? Zapraszam do galerii zdjęć 🙂

Aneta Szuniewicz